Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

NIKEO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obługa klienta

  • Udzielanie fachowych porad dotyczących odzieży i obuwia,

  • Realizacja planów sprzedażowych i znajomość pełnej oferty produktowej,

  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu,

  • Wykładanie towaru na sklepie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • Umiejętność pracy w Zespole,

  • Zainteresowanie sportem,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Gwarantujemy umowa o pracę,

  • Szkolenia oraz kursy umożliwiające stały rozwój,

  • Uniform Nike,

  • rabaty na nasze produkty.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

NIKE

Lubisz pracować w zespole? Chcesz pracować dla najlepszej marki sportowej na świecie?

Fox NSP Europe, spółka należąca do Fox Group, jest partnerem operacyjnym marki Nike w Europie. W ramach naszych planów ekspansji poszukujemy obecnie entuzjastycznych i dynamicznych ludzi, którzy będą dostępni jeden lub więcej dni w tygodniu w roku szkolnym w naszym nowym sklepie Nike w Warszawie.

Jako sprzedawca jesteś pierwszym kontaktem z naszymi klientami. Dzięki Twojej wiedzy i umiejętnościom każdy może poczuć się jak w domu. Będziesz miał okazję dołączyć do doświadczonego i dynamicznego Zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy właśnie na Ciebie.