Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

Calz Polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta;
  • Udzielanie porad w doborze produktów;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu.

Nasze wymagania

  • Motywacja do osiągania postawionych celów;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami,
  • Gotowość do pracy w weekendy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako Sprzedawca/Doradca Klienta.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu;
  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników pracy;
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna;
  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group;
  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych;
  • Dostęp do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Calz Polska sp. z o.o.

CALZ POLSKA a to część włoskiej grupy Calzedonia Group, której sercem jest sieć ponad 150 tętniących życiem sklepów – Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri. Każda z pięciu marek jest wyjątkowa i w swoich kolekcjach odzwierciedla połączenie komercyjnej wizji, trendów i kreatywności. Każdego dnia dbamy o naszych Klientów dostarczając im najwyższej jakości bieliznę oraz odzież, stawiając na indywidualną obsługę klienta. Nasze produkty dzięki włoskiemu DNA i unikatowemu designowi trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Struktury sprzedażowe wspiera również Centrala, w której to Koleżanki i Koledzy z poszczególnych działów, dbają o poprawne funkcjonowanie całego biznesu.

Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał.

Zdobądź pracę w stylu CALZEDONIA!

Szukamy właśnie Ciebie!

Sprzedawca, Warszawa