Sprzedawca

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

3 6504 700 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży oraz przy kasie fiskalnej.

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

  • Indywidualne doradztwo i asysta w zakupach produktów ekskluzywnych w obszarze fashion.

  • Wykażesz się inicjatywą i samodzielnością.

Nasze wymagania

  • Rozwinięta umiejętność rozmowy z Klientem.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Entuzjazm i empatię w codziennej pracy.

  • Chęć rozwoju w środowisku międzynarodowym.

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta).

To oferujemy

  • Zapewniamy stabilną pracę w wyjątkowej atmosferze lotniska.

  • Umowę o pracę na pełny etat masz od pierwszego dnia pracy

  • Otrzymasz wynagrodzenie zaczynające się od 3650 złotych brutto.

  • Dobrą podstawę uzupełnimy atrakcyjnym system premiowym.

  • Wynagrodzenie otrzymasz zawsze na czas.

  • Organizujemy szkolenia z marek premium.

  • Masz stabilny, miesięczny grafik pracy, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby.

  • Masz rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych m.in..: prywatny abonament medyczny Medicover, platforma do nauki języka angielskiego, karta Multisport, duże zniżki pracownicze w restauracji i naszych sklepach, pakiet ubezpieczeń na życie.

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od ponad 75 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Sklep „Boutique Fashion” i "Baltona" w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Warszawa Chopina poszukuje do swojego zespołu Sprzedawcy.

Jeżeli umiesz pracować zespołowo, a sprzedawanie to Twoja pasja – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy