Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Militaria.pl została założona w 1998 roku. Jesteśmy wiodącym importem i dystrybutorem artykułów strzeleckich dostępnych bez zezwolenia, produktów przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Będąc liderem w swojej branży posiadamy własną sieć Salonów Sprzedaży w największych miastach Polski.

    Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.militaria.pl.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci sprzedaży, poszukujemy do pracy osób na stanowisko:
    Sprzedawca
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SP/WAR1

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę z ciekawymi ludźmi w jednym z naszych 11 Salonów
    • Szereg benefitów (np. zniżki pracownicze, karta multisport)
    • Elastyczne grafiki dostosowane do potrzeb pracownika

    Oczekujemy:

    • Zainteresowania, znajomość branży strzelecko-outdoorowej
    • Doświadczenie w obsłudze Klienta
    • Komunikatywność
    • Umiejętności słuchania i mówienia językiem korzyści
    • Wysokiego poziomu kultury osobistej
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Biegła obsługa komputera
    • Dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy)
    • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności

    Zakres obowiązków:

    • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardem Firmy
    • Dbanie o wizerunek sieci Militaria.pl
    • Dbałość o prawidłową ekspozycję towaru
    • Odpowiedzialność za stany magazynowe, gotówkę
    • Przyjmowanie dostaw, przygotowywanie zwrotów
    • Dbanie o czystość w miejscu pracy
    • Obsługa kasy fiskalnej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i selekcji przez Militaria.pl sp. z o.o. sp. k. ".

    Administratorem danych w procesie rekrutacji i selekcji jest Militaria.pl sp. z o.o. sp.k., prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności dla kandydatów do pracy: https://www.militaria.pl/polityka-prywatnosci-praca.xml.