Oferta pracy

Sprzedawca Wewnętrzny

SIG Sp. z o.o.O firmie

  • Przemyśl

    Przemyśl, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę klienta

  • Przygotowywanie ofert

  • Logistyka dostaw

  • Realizacja zamówień sprzedażowych

  • Obieg dokumentów w Oddziale

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Znajomość produktów i rynku branży budowlanej

  • Wykształcenie techniczno-budowlane

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Nowoczesne i rozwijające się środowisko pracy

  • Szkolenia zawodowe

  • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

SIG Sp. z o.o.

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy