Oferta pracy

Sprzedawca

Calz Polska sp. z o.o.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i aktywna obsługa naszych Klientów – chcemy, aby każda z osób pojawiających się w naszym sklepie uzyskała od Ciebie wsparcie w zakresie doboru poszukiwanych produktów, rozmiaru oraz informacji o naszej aktualnej ofercie.

  • Zaangażowane uczestniczenie w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych i budżetu – liczy się dla nas wspólne działanie wszystkich osób z zespołu.

  • Dbanie o estetykę przestrzeni sklepowej zgodnie ze standardami Calzedonia Group.

Nasze wymagania

  • Otwartość i gotowość do pracy z klientem.

  • Pozytywna energia, entuzjazm i zaangażowanie.

  • Chęć zdobywania i/lub poszerzania wiedzy z branży fashion.

  • Dyspozycyjność do pracy w soboty.

To oferujemy

  • Chcemy być został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie wypłacamy zawsze na czas, a swoją pracą możesz wypracowywać też dodatkowe premie.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej w Medicover.

  • Atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri) – otrzymasz ją w trakcie I miesiąca współpracy!

  • Lubisz aktywność fizyczną? U nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport.

  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w naszych sklepach podczas 2-tygodniowego szkolenia. Później również możesz liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i bardziej doświadczonych współpracowników.

  • Możliwość elastycznego dostosowywania godzin pracy – grafiki są układane z miesięcznym wyprzedzeniem, a dzięki zmianowemu systemowi pracy nie będziesz miał/a trudności z pogodzeniem pracy u nas np. ze studiami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony świąteczne

CALZ POLSKA a to część włoskiej grupy Calzedonia Group, której sercem jest sieć ponad 150 tętniących życiem sklepów – Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri. Każda z pięciu marek jest wyjątkowa i w swoich kolekcjach odzwierciedla połączenie komercyjnej wizji, trendów i kreatywności. Każdego dnia dbamy o naszych Klientów dostarczając im najwyższej jakości bieliznę oraz odzież, stawiając na indywidualną obsługę klienta. Nasze produkty dzięki włoskiemu DNA i unikatowemu designowi trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Struktury sprzedażowe wspiera również Centrala, w której to Koleżanki i Koledzy z poszczególnych działów, dbają o poprawne funkcjonowanie całego biznesu.

Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał.

Zdobądź pracę w stylu CALZEDONIA!

Szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy