Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

NKD Moda Sp. z o.o.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów zgodną z wytycznymi działu VM,

  • budowanie i umacnianie relacji z klientem,

  • przyjmowanie dostaw,

  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart kredytowych,

  • branie udziału w inwentaryzacjach sklepu,

  • wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem miejsca pracy,

Nasze wymagania

  • sumienność oraz staranność w wykonaniu powierzonych obowiązków,

  • uczciwość,

  • komunikatywność,

  • otwarta, pro kliencka postawa,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana (nie jest niezbędna),

  • doświadczenie w pracy w butiku lub sklepie detalicznym branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

NKD jest wiodącym sprzedawcą wśród dyskontów odzieżowych w Europie. W ponad 2000 sklepów, NKD oferuje swoim klientom szeroką gamę ubrań sezonowych dla całej rodziny, a także tekstyliów i akcesoriów domowych. Grupa NKD zatrudnia około 9000 pracowników. Jeśli chcieliby Państwo stać się częścią naszego Zespołu, zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

Sprzedawca

Przewiń do profilu firmy