Oferta pracy

Sprzedawca

Piekarnia Jul-KaO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z rozwojem firmy
poszukujemy pracownika
na stanowisko Sprzedawca

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

SPRZEDAWCÓW

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowywanie zamówień oraz dbałość o dokumentację sklepową
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Aktywna sprzedaż produktów

  • Wykładanie towarów na sali sprzedaży
  • Dbałość o wizerunek sklepu, czystość i porządek
  • Obsługa klienta

Oczekujemy

  • Chęci do pracy
  • Uczciwości i zaangażowania
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich wyrobienia)
  • Umiejętności pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenia w pracy w handlu mile widziane, ale niewymagane – wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • świadczenia luxmed
  • umowę o prace lub umowę zlecenie
  • przyjazny proces wdrożenia
  • dobrą atmosferę pracy i zespół, który na Ciebie czeka
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • imprezy integracyjne
  • bony i paczki świąteczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Piekarnia Jul-Ka to firma z prawie 30-letnią tradycją. Na wysoką jakość naszego pieczywa wpływa zastosowanie nowoczesnej technologii przy jednoczesnym bazowaniu na sprawdzonych, tradycyjnych recepturach oraz wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników. Bogata i urozmaicona oferta pozwala na pozyskiwanie coraz większej rzeszy odbiorców z terenu Wrocławia i okolic.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy