Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Legnica, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. z siedzibą w Krotoszynie istnieje od roku 1990. Zajmuje się sprzedażą artykułów elektrycznych oraz chemicznych i farmaceutycznych. Spółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. W chwili obecnej zatrudnia ponad 850 pracowników w tym 160 przedstawicieli handlowych i liczba ta dynamicznie rośnie. Do dyspozycji firmy jest ponad 340 samochodów ciężarowych i osobowych. Firma posiada 70 placówek elektryczno-oświetleniowych, 32 hurtownie elektryczne, 4 ekskluzywne salony oświetleniowe „Fabryka Światła”, sklep wyprzedażowy, drogerię, 3 saloniki prasowe, hurtownię farmaceutyczną, magazyny wysokiego składowania oraz biura handlowe.

Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. znajduje się na 389 miejscu w rankingu Rzeczpospolitej „Lista 2000 Polskich Przedsiębiorstw i Eksporterów".

Sprzedawca
Miejsce pracy: Legnica, Wrocław
Nr ref.: S/10-2017/Wrocław, Nr. Ref.: S/10-2017/Legnica

Opis stanowiska:

  • sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów elektrycznych i oświetleniowych,
  • obsługa klienta zgodnie z najwyższymi standardami,
  • dbanie o wizerunek sklepu i firmy,
  • ofertowanie według potrzeb klienta.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w handlu,
  • mile widziana znajomość branży i konkurencji,
  • nienaganna prezencja,
  • prawo jazdy kat. B -  warunek konieczny,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność,
  • średnie wykształcenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki płacowe,
  • stabilne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • narzędzia do pracy na w/w stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające podnoszenie własnych kwalifikacji.
CV oraz list motywacyjny ze zdjęciem (wraz z odpowiednim nr referencyjnym) prosimy przesyłać  za pomocą przycisku aplikowania.

Więcej informacji na stronie internetowej www.at-krotoszyn.pl

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w podaniu w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997 z późniejszymi zmianami)."

top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się