Sprzedawca zabawki sklep Toys Store - Lotnisko Warszawa

Lagardere Duty Free Sp. z o.o.

3 5004 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Żwirki i Wigury 1

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Dbanie o zwiększanie sprzedaży

  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar

  • Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie

Nasze wymagania

  • Entuzjazm i zaangażowanie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie: podstawa [3500 PLN] + atrakcyjny system premiowania)

  • 30% zniżki na produkty w sklepach Aelia (m.in. na perfumy, kosmetyki, słodycze, odzież)

  • 50% zniżki do restauracji, kawiarni i lodziarni należących do Grupy Lagardere (m.in. So!Coffee, Paul, Furore!, Chief's)

  • Po trzymiesięcznym okresie próbnym otrzymasz dodatkowo: prywatną bezpłatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty MultiSport Plus, bezpłatne ubezpieczenie na życie NN i kartę podarunkową Sodexo na święta

  • Na co dzień oferujemy pracę z luksusowymi markami w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia. Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy! Weźmiesz udział w szkoleniach, które rozwiną Twoje umiejętności i dodadzą Ci pewności siebie jako sprzedawcy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • szkolenia

  • praca z luksusowymi markami

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • 50% zniżki na obiady w restauracjach sieci LTR

Lagardere Duty Free to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy