Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca

Tatra Tenis Sp. z o.o.O firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Zakopane

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Salon Firmowy The North Face w Zakopanem poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Sprzedawca

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami marki,
  • Realizacja określonych planów sprzedażowych,
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,
  • Aktywny udział w życiu i rozwoju sklepu,
  • Wspieranie codziennych operacji związanych z działalnością sklepu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • kultury osobistej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • pozytywnego podejścia do klienta,
  • zainteresowania sportem oraz modą,
  • optymizmu i zaangażowania,
  • mile widziana znajomość zasad ekspozycji towaru, szczególnie odzieży.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym,
  • elastyczny grafik pracy,
  • możliwość podnoszenia umiejętności w zakresie obsługi klienta i ekspozycji,
  • programy szkoleniowe.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać w sklepie lub przesłać
za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne