Sprzedawca

TATUUM

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

  • doradztwo w ramach kreowania indywidualnego stylu klienta

  • dbałość o prawidłową ekspozycję towaru zgodnie z zasadami Visual Merchandisingu

  • obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • punktualność - można na Ciebie liczyć

  • otwartość na ludzi oraz nastawienie na współpracę

  • zainteresowanie modą

  • chęć rozwijania się lub doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość dostosowania grafiku do Twojej dostępności

  • benefity dla pracowników – karta multisport, zniżki na nasze produkty, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, konkursy z nagrodami

  • system premiowy uzależniony od wyników i atrakcyjne ścieżki karier w strukturach TATUUM

  • przyjazną i inspirującą atmosferę pracy wśród ludzi, na których możesz liczyć

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

TATUUM

W TATUUM łączymy osoby, które żyją z pasją, kochają modę oraz z optymizmem patrzą na świat. Naszą mocną stroną jest integrowanie ludzi z różnych pokoleń w codziennej pracy, która daje nam satysfakcję i radość, niezależnie od wieku.

Od 25 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością i ponadczasowością naszych modeli.

Przewiń do profilu firmy