Sprzedawca

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flügger jest obecnie jednym z największych skandynawskich dostawców farb dekoracyjnych, produktów do malowania i zabezpieczania powierzchni drewnianych, okładzin ściennych, narzędzi malarskich i środków czystości. Priorytetem dla Flügger jest dostarczanie produktów przyjaznych środowisku tworzących jednocześnie piękne i trwałe powierzchnie o wysokiej jakości.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Sprzedawca
    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Jeżeli...

    • masz doświadczenie w handlu
    • lubisz pracować z ludźmi
    • potrafisz prowadzić rozmowy z klientami w sposób przyjazny i uprzejmy
    • uważnie słuchasz i jasno się komunikujesz
    To praca właśnie dla Ciebie!

    Twoje zadania:

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za profesjonalną sprzedaż i budowanie długofalowych relacji z klientami.

    Oferujemy:

    • benefity: dofinansowanie do urlopu, prezenty świateczne, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
    • zniżki na produkty
    • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole
    • szkolenia niezbędne do wykonywanej pracy

    DOŁĄCZ DO NAS!

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych
    poprzez przycisk Aplikuj.