Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SQL / BI Developer

CFT Polska Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Microsoft SQL Server

Mile widziane

  • SSIS

  • Power BI

  • Report Builder

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób, które są nastawione na dzielenie się wiedzą, są odpowiedzialne za rozwiązania, które wypracowują i potrafią tworzyć przemyślany kod, biorąc przy tym pod uwagę potrzeby biznesowe.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka zapytań SQL

  • Znajomość relacyjnych baz danych (preferowany Microsoft SQL Server)

  • Sprawna komunikacja w języku angielskim

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość SSIS

  • Znajomość Power BI i Report Builder

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, pracę w najnowszych technologiach

  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach, codzienny kontakt z językiem angielskim

  • Pakiet świadczeń socjalnych: karta medyczna, karta sportowa, spotkania integracyjne, dofinansowania do przedszkola, bony na święta

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość zatrudnienia na zasadzie B2B, bądź UoP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • bony towarowe

Dajemy szansę na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia w obszarze projektowania, implementacji i wdrażania systemów informatycznych, na pracę przy dużych międzynarodowych projektach z doświadczonym zespołem. Jeżeli jesteś dobrym programistą lub chcesz nim być, nie straszne Ci nowe wyzwania to zapraszamy do współpracy!

CFT Polska – Od ponad 20 lat zajmujemy się świadczeniem usług w dziedzinach IT, takich jak: rozwój, integracja i wsparcie systemów informatycznych, zarządzanie projektami, analizy biznesowe i techniczne, produkcja, testowanie i wdrażanie oprogramowania w oparciu o sprawdzone standardy jakości. Jesteśmy firmą konsultingową współpracującą z wieloma branżami. Posiadamy biura w Chicago, Warszawie i Białymstoku.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.