Oferta pracy

SQL Developer - Analityk danych

DevireO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
SQL Developer / Analityk danych

Dla naszego klienta, który rozwija autorski produkt oparcty o AI/ML i predykcję danych poszukujemy osoby na stanowisko SQL Developera.

Opis stanowiska:

  • obsługa i masowe przetwarzanie danych przy użyciu SQL;
  • projektowanie przepływów danych;
  • identyfikacja wąskich gardeł danych;
  • tworzenie jakościowego kodu;
  • współpraca z centralną w Londynie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w projektach wykorzystujących SQL;
  • doświadczenie w pracy z dużymi ilościami/hurtowniami danych;
  • umiejętności analityczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca międzynarodową współpracę.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B;
  • współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w obszarze data engineering;
  • pracę zdalną w modelu hybrydowym;
  • dogodną lokalizację nowoczesnego biura - Gdańsk Oliwa.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne