Logo Pracuj.pl

SQL Developer

eLeader Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP.NET

  • T-SQL

  • MS SQL Server

  • OLAP

Mile widziane

  • programowanie obiektowe

  • C#

  • REST/SOAP

Twój zakres obowiązków

  • tworzeniem zapytań do baz danych w języku Transact SQL;
  • projektowaniem baz danych MS SQL Server;
  • tworzeniem dokumentacji technicznej i projektowej;
  • optymalizacją kodu SQL;
  • tworzeniem i obsługą integracji systemów.

Nasze wymagania

  • posiadasz znajomość języka T-SQL oraz relacyjnych baz danych;
  • wykazujesz się zdolnością szybkiego uczenia oraz dążeniem do ciągłego poszerzania horyzontów;
  • charakteryzujesz się umiejętnością pracy w zespole, samodyscypliną i efektywnym zarządzaniem własnym czasem;
  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej i biznesowej.

  • znajomość środowiska SQL Server 2016/2017; Reporting Services, Integration Services i Analysis Services;
  • programowanie obiektowe;
  • umiejętność tworzenia aplikacji w technologii ASP.NET;
  • znajomość języka C# i technologii REST/SOAP;
  • doświadczenie zawodowe w branży IT;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na udział w projektach i zespołach międzynarodowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od posiadanych umiejętności i formy zatrudnienia;
  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;
  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;
  • a także imprezy firmowe;
  • praca hybrydowa po okresie próbnym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

eLeader Sp. z o.o.

eLeader to dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech, posiadająca wiele własnych produktów wdrożonych już w ponad 90 krajach świata. Jesteśmy pionierem na rynku aplikacji mobilnych i biznesowych, laureatem konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner). Więcej informacji znajduje się tutaj: https://eleadergroup.com/.

SQL Developer, Lublin