Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SQL Developer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Business Partners eXcellence jest firmą konsultingową wspierającą
    przedsiębiorstwa w doskonaleniu procesów zarządzania poprzez skuteczne
    wdrażanie rozwiązań klasy ERP oraz Business Intelligence.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Analiza, diagnoza i realizacja zgłoszeń serwisowych
    • Wsparcie i rozwój systemu ERP Infor CloudSuite Industrial.
    • Modyfikowanie, analiza i tworzenie obiektów bazodanowych (T-SQL)
    • Administracja bazami danych
    • Tworzenie / Modyfikacja raportów (SSRS)

    Oferujemy:

    • Interesującą oraz rozwijającą pracę.
    • Elastyczny czas pracy.
    • Udział w ciekawych projektach.
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
    • Pracę nad rozwiązaniami dla jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków IT
    • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonania pracy (laptop, telefon)
    • Dodatkowe benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń grupowych)

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL)
    • Wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)
    • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (GIT)
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość VB.NET / C#
    • Doświadczenie z pozostałymi relacyjnymi SZBD
    • Doświadczenie z bazami No-SQL
    • Doświadczenie w administracji systemem Windows Server
    • Znajomość technologii SSIS, SSAS, PowerBI

    W celu zaaplikowania na wskazane stanowisko należy wypełnić test znajdujący się pod przyciskiem "Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy również o umieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

    1. Administratorem danych osobowych kandydata do pracy jest BPX S.A. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 28/30 we Wrocławiu (53-333), NIP: 8992591361.
    2. Dane osobowe nie będą przekazywane poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego ani do organizacji międzynarodowych, chyba że w ofercie pracy wskazano inaczej.
    3. Realizację Państwa praw wynikających z RODO, m.in.: wgląd, poprawianie, usunięcie danych osobowych lub wycofania udzielonych zgód, proszę kierować na adres: [email protected]
    4. Okres przechowywania danych osobowych zależy od udzielonych zgód.
    5. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych