SQL Server Administrator (Financial Systems and Business Intelligence Team)

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Marcina Kasprzaka 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Marcina Kasprzaka 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft SQL Server

  • system SSIS

  • Agile

  • Waterfall

System operacyjny

O projekcie

Zapraszamy do zespołu DevOps wspierającego kilkanaście systemów dedykowanych do obszaru Finansów w naszym Banku.

Poszukujemy osoby znającej technologię bazodanową Microsoftu (baza, kostki OLAP, procedury składowane, SSIS). Oferujemy rozwój w obszarze narzędzi BI (Cognos, Tableau) oraz rozwiązań Oracle (Exadata) i technologii BigData.

Pracujemy w metodologii Scrum Agile wykorzystując takie narzędzia jak JIRA i Confluence.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące zarządzanie bazami danych Microsoft SQL Server;

  • Analiza dostępności oraz pojemności aplikacji korzystających z zarządzanych baz danych;

  • Instalacja i konfiguracja baz danych;

  • Podnoszenie wersji baz danych;

  • Usuwanie awarii baz danych i analizowanie ich przyczyn;

  • Wykonywanie zadań backup i restore dla baz danych;

  • Planowanie pojemność baz danych;

  • Strojenie baz danych;

  • Analiza problemów wydajnościowych;

  • Opracowanie rozwiązań usprawniających administrację i działanie systemu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: 3 lata w pracy w obszarach związanych z administracją bazami MS SQL Server;

  • Znajomość technologii Microsoft a zwłaszcza baz MS SQL Server, kostek wielowymiarowych MSAS, systemu SSIS;

  • Umiejętność migracji danych pomiędzy środowiskami;

  • Znajomość metodologii Agile oraz Waterfall.

Mile widziane

  • Znajomość z zakresu administrowania baz Oracle.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • 100% pracy zdalnej a po pandemii model hybrydowy 50/50%;

  • Możliwość rozwoju kompetencji dzięki pracy w zwinnych zespołach skupiających ekspertów obszarów narzędzi BI (Cognos, Tableau) oraz rozwiązań Oracle (Exadata) i technologii BigData oraz biznesowych;

  • Dostarczanie rozwiązań w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • Atmosferę dzielenia się wiedzą;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Działamy w pierwszej szóstce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych, dzięki czemu pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach.

W funkcjonowaniu naszego biznesu kluczowy jest obszar IT, w którym pracownicy mogą być odpowiedzialni za budowanie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem Bigdata, Cloud oraz AI, jak również rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych, modernizację i utrzymanie infrastruktury serwerowej i sieciowej, wsparcie użytkowników i wiele innych. Bank jest środowiskiem bardzo dynamicznym i pełnym wyzwań, dającym możliwość współpracy z największymi firmami z branży IT jak Apple, Google, Microsoft, Amazon czy Oracle oraz z szeregiem innowacyjnych startupów zarówno z Polski jak i ze świata.

Przewiń do profilu firmy