Oferta pracy

SQL Support Team Manager

Krajowy Rejestr DługówO firmie

  • Danuty Siedzikówny 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Krajowy Rejestr Długów

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem 10+ Programistów SQL realizujących bieżące zlecenia użytkowników biznesowych (zmiany w bazach, eksporty, raporty, analiza błędów systemowych oraz aplikacyjnych, itp.)

  • Współpraca ze zlecającymi zadania w zakresie priorytetów, zbierania potrzeb oraz odbioru zadań

  • Współpraca z Liderem Technicznym, testerami, programistami i innymi zespołami IT

  • Wsparcie zespołu w analizie zadań

  • Definiowanie i wdrażanie procesów oraz mierników pracy zespołu

  • Koordynacja pracy części zespołu w metodologii Scrum/Kanban

  • Usuwanie przeszkód w realizacji prac

  • Przygotowywanie celów rozwojowych oraz planowanie rozwoju działu (we współpracy z Managerem działu)

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w kierowaniu jednym lub kilkoma zespołami

  • Min. dwa lata doświadczenia w pracy w roli analityka, developera SQL, testera lub podobnej

  • Umiejętność definiowania procesów IT

  • Znajomość podstaw SQL

  • Umiejętność odnalezienia się w pracy zdalnej

  • Posiadanie pasji do technologii i do pracy z ludźmi

  • Chęci do pracy w 80% czasu w formie home office, a w pozostałych 20% z naszego biura

Podział czasu pracy
70%

Rozwój

30%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Owocowe czwartki jeśli zdecydujesz się na pracę z biura 😊

  • Lekcje języka angielskiego

  • Szkolenia techniczne oraz konferencje

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz najlepsze bistro w mieście podczas wizyty w biurze.

  • Pracę 100% zdalną na czas pandemii, docelowo model hybrydowy czyli klika dni w biurze oraz kilka dni zdalnie w tygodniu

  • Dogadujemy się w pracy i po godzinach (lubimy wspólne inicjatywy podróżnicze, ale też biegamy charytatywnie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują