Logo Pracuj.pl

NCBR+ sp. z o.o.O firmie

10 000–14 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

NCBR+ sp. z o.o.

Nowogrodzka 50

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • PHPStorm

  • Symfony

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • RabbitMQ

  • Docker

  • Git

  • GitLab

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu, który wprowadza transformację cyfrową w naszej firmie. Będziesz pracować z grupą specjalistów odpowiedzialnych za tworzenie nowych oraz utrzymanie istniejących systemów informatycznych obsługujących cykl życiowy konkursów i programów organizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, mając realny wpływ na kształt rozwiązań informatycznych. Nasza organizacja da Ci możliwość wszechstronnego rozwoju, a Ty wykorzystasz swoje umiejętności by zapewnić bezpieczeństwo, funkcjonalność, wydajność oraz łatwość utrzymania rozwiązań.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój autorskiego systemu wspierającego bieżącą działalność organizacji w podejściu DDD
  • wsparcie dla tworzonego oprogramowania
  • współtworzenie standardów i współpraca z zespołem programistów, analityków, testerów i projektantów UX w zwinnym frameworku Scrum
  • dokumentowanie i testowanie

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania web’owego
  • bardzo dobra znajomość PHP (w tym OOP i frameworka Symfony 5+)
  • znajomość Doctrine, SQL oraz NoSQL
  • doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, JavaScript (React)
  • doświadczenie w pracy z GIT
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z implementacją rozwiązań opartych o architekturę Microservices
  • znajomość technologii Docker, Websocket, MongoDB, RabbitMQ, Redis, Nginx, PostgreSQL, GraphQL, API Platform
  • doświadczenie w CI/CD
  • doświadczenie w pracy z JIRA, Confluence, GitLab, PHP Storm

Podział czasu pracy

70%

tworzenie nowych funkcjonalności

20%

utrzymanie kodu

5%

tworzenie dokumentacji

5%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

21

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • system kafeteryjny

Etapy rekrutacji

1

analiza CV

2

zadanie online

3

kontakt telefoniczny

4

spotkanie online

Wspólnie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

Sr Backend PHP Developer, Nowogrodzka 50, Warszawa