Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sr. Software Engineer

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PushCoin, Inc.

    Platforma "PushCoin" udostępnia jej użytkownikom formy płatności w szkołach obecnie na terenie USA. W przeciągu zaledwie dwóch lat liczba użytkowników przekroczyła 500,000. W związku z dużym zapotrzebowaniem na dalszy rozwój, poszukujemy programistów doskonale radzących sobie z tworzeniem programów pod chmurę (AWS), Android i web.

    Opis stanowiska:

    Programista dobrze radzący sobie z tworzeniem programów w Java pod chmurę (AWS), HTML5/CSS i dla Android.

    Wymagania:

    • Obowiązkowa znajomość Java, JS, HTML5/CSS, Android development, MySQL. Praca pod Linuxem z użyciem narzędzi takich jak Python, git, ssh, itp.
    • Preferowana swobodna znajomość technicznego języka angielskiego.

    Oferujemy:

    Osoba zatrudniona będzie pracować jako konsultant z wynagrodzeniem godzinowym z możliwością przejścia na pełny etat. Praca będzie przede wszystkim zdalna z możliwością wyjazdów do USA.

    Prosimy o załączenie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.