Oferta pracy

SSC/BPO Accountant with English

L.M. GROUP POLAND

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów księgowych działu (AP, AR lub GL)

  • Wprowadzanie, weryfikacja poprawności i księgowanie dokumentów

  • Kontakt z klientami zewnętrznymi/wewnętrznymi w języku angielskim

  • Kontrola sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości

  • Procesowanie transakcji, księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych

  • Wprowadzanie do systemu księgowego wyciągów bankowych

  • Udział w zamknięciu miesiąca

  • Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania pracodawcy

  • 2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej (SSC/BPO) (poziom stanowiska proponowany wg stopnia zaawansowania doświadczenia)

  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Umiejętności samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań

  • Praktyczna znajomość MS Excel oraz programów SAP

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i z konkurencyjnym wynagrodzenia

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu

  • Dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, MyBenefit System, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku.

Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC jak i branży produkcyjnej.

Przewiń do profilu firmy