Oferta pracy

SSC Project Manager

Raisead

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Równoległe prowadzenie kilku projektów o zasięgu międzynarodowym w obszarze wsparcia biznesu (Finance & Legal);

  • Tworzenie, analiza i modyfikowanie procesów;

  • Bieżąca kontrola i weryfikacja poprawności funkcjonowania procesów i zwiększanie wydajności operacyjnej;

  • Identyfikowanie, konfigurowanie, monitorowanie i raportowanie wyników projektów i ich kluczowych wskaźników efektywności;

  • Kształtowanie i egzekucja projektów transformacyjnych, zarządzanie zmianą;

  • Modelowanie procesów by były proste, spójne, skuteczne i efektywne;

  • Eliminacja operacji i działań w procesach niedodających wartości, przewidywanie i identyfikowanie zagrożeń;

  • Budowanie standardów dla procesów w sposób ciągły, w tym w odpowiedzi na zmiany zachodzące w otoczeniu organizacji, w wymaganiach jej klientów, partnerów, interesariuszy;

  • Centralizowanie operacji;

  • Wspieranie Head of SSC w codziennej i projektowej działalności;

  • Ścisła współpraca z klientami biznesowymi, zbieranie i weryfikowanie potrzeb, stały kontakt z zewnętrznymi partnerami.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarze Finance i/lub Legal;

  • Umysł analityczny;

  • Dynamika, dociekliwość, doskonała organizacja pracy z dbałością o szczegóły;

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi obszarami biznesowymi;

  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. C1.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia;

  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rosnącej firmy;

  • Realny wpływ na kształtowanie strategii działań i prowadzone projekty;

  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • Karta Multisport

Raisead

Raisead to spółka holdingowa międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu. W ramach organizacji skupiamy działalność różnorodnych biznesów z wielu branż i sektorów. Chociaż domeną naszej działalności jest e-commerce, dzisiaj operujemy także w obszarze marketingu, IT, finansów czy nowych technologii. Od ponad 10 lat z powodzeniem budujemy i globalnie rozwijamy kolejne przedsięwzięcia. Zapewniamy im możliwość szybkiego rozwoju, gwarantując nowatorskie rozwiązania oraz szerokie spectrum specjalistycznej wiedzy i wsparcia z zakresu budowania strategii, zaawansowanych analiz, technologii, finansów, marketingu czy zarządzania. Naszą grupę tworzą utalentowani, ambitni i odważni ludzie, którzy zawsze gotowi są na nowe wyzwania. Razem z nimi, każdego dnia ciężko pracujemy, budując krok po kroku innowacyjne biznesy.

Przewiń do profilu firmy