Filtruj wyniki

Miejsce pracy
      • Pokaż więcej miast
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    staż w dziale sprzedaży - wielkopolskie

    Tak, chcę!

  • Buk, Luboń, Poznań (okolice), Kierzenko (pow. kępiński), Złotniki Małe (pow. kaliski), Zakrzewo (pow. kolski), Batorowo (pow. złotowski), Dąbrowa (pow. poznański), Dopiewiec (pow. poznański), Dopiewo (pow. poznański), Skórzewo (pow. poznański), Kobylniki (pow. grodziski), Kaźmierz (pow. szamotulski), Baranowo (pow. gnieźnieński), Cerekwica (pow. poznański), Rokietnica (pow. poznański), Chludowo (pow. poznański), Suchy Las (pow. poznański), Lusowo (pow. poznański), Lusówko (pow. poznański), Przeźmierowo (pow. poznański), Sierosław (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie 20.06.2018

    Z myślą o Absolwentach szkół średnich prowadzimy Program Płatnego Stażu, który stanowi okazję do zdobycia profesjonalnego doświadczenia w BRANŻY OPAKOWANIOWEJ i przygotowania się do startu w życie zawodowe. Obecnie oferujemy STAŻE w następujących...

  • o firmie

    Poznań, wielkopolskie 19.06.2018

    Wyposażymy Cię w niezbędne narzędzie, aby ta podróż okazała się Twoim sukcesem. Oferujemy umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Samochód służbowy w trakcie 6-miesięcznej pracy w terenie. Pakiet benefitów, dzięki którym będziesz mógł...

  • Poznań, wielkopolskie 17.06.2018

    Zakres obowiązków: Będziesz miał/a okazję zobaczyć jak funkcjonuje dział sprzedaży w branży technicznej w segmencie sprzedaży B2B. Nauczysz się współpracować z klientami B2B z różnych branż. Poznasz specyfikę sprzedaży w pełnej wyzwań branży...