Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Zakupów

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-10-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 1700 osób.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w bieżących pracach Działu Zakupów,
  • administracja danymi zakupowymi w systemie,
  • przygotowanie zestawień i raportów,

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • motywacja do poznania pracy Działu Zakupów w dużej firmie z branży automotive

Oferujemy:

  • płatny, roczny staż realizowany na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1, wczasy pod gruszą, bony
    i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika i rodziny,
  • możliwość poznania pracy w dużej międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej oraz szansa poznania specyfiki pracy w Dziale Zakupów

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku do aplikowania.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się