Staż w zespole IT & Business Advisory

  • Łódź, łódzkie
  • Praktykant/Stażysta
  • 06.10.2017
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 05.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
JT Weston jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą oraz innowacyjnym software house’m założonym w 2011 r. przez doświadczonych konsultantów wywodzących się z wiodących na świecie firm doradztwa biznesowego.

Wspieramy naszych klientów w obszarach strategii i efektywności organizacji IT, transformacji cyfrowej, bezpieczeństwa informacji, efektywności procesów biznesowych, zgodności z wymogami regulatorów rynku (KNF, GIODO) oraz międzynarodowymi normami i standardami. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT oraz świadczymy usługi outsourcingowe.

W skład grupy kapitałowej JT Weston wchodzi również kancelaria prawna JT Weston Legal wspomagająca naszych klientów w większości kluczowych aspektów prawnych związanych z realizowanymi przez nas projektami biznesowymi i technologicznymi.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.jtweston.pl
W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Nr referencyjny: Nr referencyjny: INT/10/2017

Opis stanowiska:

Stażysta w zespole IT & Business Advisory odpowiedzialny będzie za wsparcie w wykonywaniu prac o charakterze analitycznym w ramach projektów konsultingowych realizowanych przez zespół JT Weston.

Pracując z nami będziesz miał wgląd i realny wpływ na rozwój podmiotów z całego spektrum gospodarki – od małych firm, jak technologiczne start-up’y po duże międzynarodowe korporacje, od jednostek samorządu terytorialnego po ministerstwa i inne centralne jednostki administracji rządowej.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atmosfery pracy pełnej niecodziennych wyzwań biznesowych w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej oraz innowacyjnego software house’u, wśród ludzi, którzy są profesjonalistami i ekspertami w swych dziedzinach, koniecznie zaaplikuj do nas!

Zakres obowiązków:

Do Twoich głównych zadań należeć będą:

  • Gromadzenie wymaganej dokumentacji od Klienta,
  • Współtworzenie produktów prac, w tym procedur, instrukcji, procesów i analiz,
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów podsumowujących wyniki prowadzonych analiz,
  • Opracowywanie dokumentacji przebiegu spotkań i warsztatów projektowych,
  • Wsparcie Kierowników Projektów w zarządzaniu dokumentacją projektową,
  • Udział merytoryczny w projektach w zakresie posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Wykonywanie innych zadań w zakresie posiadanych kompetencji.
line

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów magisterskich o profilu technicznym lub ekonomicznym,
  • Biegła znajomość aplikacji pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (praktyka, staż, praca),
  • Wysoki poziom rozumienia i właściwej interpretacji tekstu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne - łatwość identyfikacji i definiowania prawidłowości i powiązań pomiędzy elementami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Chęć rozwoju i uczenia się.

Oferujemy:

  • Płatny staż na okres min. 3 miesięcy, z możliwością awansu na stanowisko Analityka,
  • Udział w ciekawych, ambitnych projektach z różnych branż, realizowanych dla uznanych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych,
  • Wsparcie mentorskie ze strony doświadczonych kolegów,
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej, w zespole tworzonym przez profesjonalistów i kolegów po fachu oraz przyjaciół po godzinach,
  • Ustrukturyzowaną ścieżkę kariery,
  • Pracę w Warszawie lub innych miastach w Polsce i za granicą,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”, wpisując w tytule wiadomości Nr Ref. INT/10/2017.

Prosimy ponadto o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JT Weston sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.).”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
opisopisbottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się