Praca staż z lwem - finanse

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • 2 lokalizacji
    Twój zakres obowiązków, Będziesz przygotowywał oferty dla Klientów z obszaru przedsiębiorstw, Będziesz uczestniczył w rozmowach i negocjacjach z Klientami, Nauczysz się przygotowywać proste analizy finansowe, Poznasz charakterystykę produktów...
    opublikowana: 12 kwietnia 2021
      • Katowice
      Podczas stażu: Będziesz zdobywać doświadczenie w np. w obszarze informacji zarządczej, Będziesz współpracować z jednostkami Banku i jednostkami Grupy ING, Będziesz uczestniczyć w tworzeniu informacji zarządczej, Zapoznasz się z obszarem...
      opublikowana: 11 kwietnia 2021
        • Gliwice
        Twoje zadania: archiwizowanie dokumentów w systemie operacyjnym ING CFP i w kat. Klienta, przygotowywanie cesji kontrahentów, przygotowywanie oświadczeń, porozumień wg. szablonów, przygotowywanie zwrotnych przeniesień wierzytelności, zakładanie...
        opublikowana: 8 kwietnia 2021