Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Jakości

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 15.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy włoskim koncernem, działającym od ponad 50 lat, dostarczamy systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz do motocykli. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Nr ref.: SDZJ/DG/17

    Zakres obowiązków

    • Pomoc przy wdrożeniu IATF 16949
    • Archiwizacja dokumentacji jakościowej
    • Pomoc przy opracowywaniu danych z procesu produkcyjnego
    • Wspomaganie działu w innych aktywnościach

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (związane z jakością)
    • Znajomość norm ISO 9001, ISO/TS 16949
    • Znajomość narzędzi jakościowych
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy

    • Płatny staż w oparciu o roczną umowę w pełnym wymiarze czasu pracy (40h/tyg.)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
    • Bogaty pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji
    za pomocą przycisku do aplikowania.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.