Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta/ka w Dziale Medical Diabetes & Cardiovascular

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sanofi to działający na skalę globalną lider sektora farmaceutycznego, który zajmuje się odkrywaniem, opracowywaniem i upowszechnianiem rozwiązań terapeutycznych, zaspokajających potrzeby pacjentów. W skład Sanofi wchodzi pięć globalnych Business Unitów: Diabetes & Cardiovascular, General Medicines & Emerging Markets, Consumer Healthcare, Sanofi Genzyme i Sanofi Pasteur. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY). Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jedna ze 112 fabryk firmy na świecie zlokalizowana jest w Rzeszowie. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Więcej informacji na: www.sanofi.pl oraz profilach na LinkedIn (Sanofi Polska) i Twitterze (@SanofiPolska).

    Zapraszamy na stronę internetową www.studentonboard.pl

    Stażysta/ka w Dziale
    Medical Diabetes & Cardiovascular

    Czas trwania stażu: do końca maja 2019

    Zakres obowiązków:

    • Uczestnictwo w tworzeniu strategii medycznej dla produktów działu
    • Przygotowywanie materiałów i prezentacji na potrzeby szkoleń oraz komunikacji medycznej
    • Wyszukiwanie literatury medycznej w ramach obszarów terapeutycznych zaburzenia lipidowe, kardiologia, diabetologia
    • Przygotowywanie analiz publikacji pod kątem ich przydatności w komunikacji medycznej
    • Analiza publikacji dla leków konkurencyjnych
    • Uczestnictwo w wybranych zjazdach i konferencjach krajowych
    • Przygotowywanie materiałów i odpowiedzi do celów informacji medycznej
    • Inne aktywności w zakresie codziennej działalności działu
    • Bieżące wsparcie działu w zadaniach operacyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie: student/ka lub absolwent/ka,
    • Preferowane kierunki studiów: farmacja, medycyna, nauki medyczne lub biologiczne
    • Doświadczenie: działalność w kołach naukowych, uczestnictwo w studenckich programach wymiany naukowej, uczestnictwo w projektach badawczych - mile widziane
    • Cechy interpersonalne: wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność, dokładność, systematyczność
    • Kompetencje: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, umysł analityczny, samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
    • Język angielski: bardzo dobra znajomość
    • Obsługa MS Office:
    • Power Point – podstawowa znajomość
    • Word – podstawowa znajomość
    • Excel – podstawowa znajomość

    Oferujemy

    • Płatny staż, do końca maja 2019
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
    • Możliwość realizacji ciekawych projektów
    • Bardzo dobre warunki pracy
    • Opiekę mentorską
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że zebrane w procesie rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane przez Sanofi - Aventis Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002. Nr 101 poz. 926 ze zm.). Zebrane dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce i będą mogły być tym spółkom udostępnione. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

    Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli, dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Sanofi - Aventis Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce. Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych spółkom należącym do Grupy Sanofi w Polsce.”