Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stabilna praca produkcyjna - Gliwice

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla Naszego Klienta, który specjalizuje się w sektorze chłodnictwa i klimatyzacji, poszukujemy:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn

  • Prace produkcyjne

  • Kontrola szczelności gotowego produktu

Wymagania pracodawcy

  • Zaangażowania w wykonywanie codziennych obowiązków

  • Dyspozycyjności

Mile widziane

  • Znajomość suwmiarki, znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowym.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w systemie 3 zmianowym

  • Pracę w Gliwicach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

  • Premię frekwencyjną 750 zł brutto - za miesiąc obecności w pracy

  • Premię wydajnościowo - sprzedażową od 0 do 800 zł brutto, która jest uzależniona od osiągniętych wyników całego zakładu

  • Dofinansowany codziennie ciepły posiłek - miesięcznie 220 zł

  • Bony na święta uzależnione od stażu pracy

  • Szkolenia stanowiskowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy