Oferta pracy

Stacjonarny specjalista ds. obsługi klienta

Gratka Sp. z o.oO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Gratka.pl 20 lat na rynku!
To jeden z największych i najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Posiada bogatą bazę ogłoszeń – ponad 500 tys. w kategoriach nieruchomości, motoryzacja, praca oraz oferty drobne: np: zwierzęta, dom i ogród, rolnictwo, usługi i wiele innych – Zobacz, gdzie możesz szukać i dodać ogłoszenie!
Serwis skierowany jest do odbiorców indywidualnych oraz biznesowych, spotykają się na nim kupujący ze sprzedającymi. Obie grupy charakteryzują się realną intencją zakupowo-sprzedażową i siłą nabywczą.
Aktualnie rozbudowujemy nasz zespół i poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko:
Stacjonarny Specjalista ds. obsługi klienta

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

Obsługa obecnych biznesowych i/lub indywidualnych użytkowników serwisu Gratka.pl, w tym:
  • Obsługa połączeń przychodzących
  • Prowadzenie korespondencji e-mailowej
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Weryfikacja zgłoszonych błędów

KOGO SZUKAMY?

Szukamy osób, które:

  • Mają doświadczenie w obsłudze klienta
  • Są pozytywnie nastawione do ludzi
  • Umieją szukać rozwiązań problemu
  • Mają otwarty umysł i cierpliwość

Jeśli ponadto lubisz Internet, media, nowe technologie - to bardzo możliwe, że właśnie na Ciebie czekamy. Nie musisz być omnibusem, ale na pewno gotowość do nauki nowych rzeczy będzie konieczna.

CO OFERUJEMY?
  • Pracę w przyjaznym zespole i dużą dawkę codziennego humoru :-)
  • Otrzymasz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie przygotowujące do pracy, wsparcie doświadczonej kadry.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy