Ta oferta pracy jest nieaktualna od 643 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stacjonarny specjalista ds. sprzedaży

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Firma EPEE Polska jest to jedna z najmłodszych firm w branży zabawek, która jednocześnie w ciągu zaledwie kilku lat stała się jednym z największych importerów i dystrybutorów zabawek. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta - firmy EPEE Polska - odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    nr ref. SDSPR/01

    Zakres obowiązków:

    • Operacyjne wsparcie handlowców w terenie
    • Obsługa Klientów i bieżących zamówień
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Realizacja strategii działań zakupowych firmy i ich optymalizacja
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów
    • Raportowanie do przełożonego

    Wymagania:

    • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym szczególnie Excel
    • Bardzo wysokie zdolności analityczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
    • Umiejętność nawiązywania relacji
    • Umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    To oferta dla osób dbających o podtrzymywanie pozytywnych relacji, sumiennych, dokładnych, potrafiących budować pozytywny wizerunek firmy.

    Firma oferuje narzędzia pracy, korzystne warunki zatrudnienia oraz pracę w dynamicznym zespole.
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
    z oznaczeniem nr ref. SDSPR/01 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)