Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stacjonarny Technik Serwisu

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DKS Sp. z o.o. wiodący dystrybutor na rynku dostawców cyfrowych urządzeń drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce poszukuje osoby gotowej podjąć pracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki

    • Naprawy, konserwacje kserokopiarek i drukarek,
    • Praca z dokumentacją techniczną urządzeń,
    • Praca w Centrali firmy w Kowalach k. Gdańska.

    Oczekujemy:

    • Predyspozycje techniczne,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • Umiejętność utrzymania porządku na stanowisku pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Udział w szkoleniach produktowych,
    • Wsparcie doświadczonych pracowników serwisu,
    • Możliwości rozwoju,
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
    • Stałe godziny pracy: 8-16,
    • Praca od poniedziałku do piątku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV klikając w przycisk aplikowania podając w temacie nazwę stanowiska.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonym CV przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm).

    Informujemy, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180, ul. Energetyczna 15 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wyłącznej tej rekrutacji  po czym będą usuwane 3) Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 5) W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem[email protected] 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom