Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stacjonarny technik serwisu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Caverion Polska Sp. z o.o.

    Caverion projektuje, buduje, obsługuje i utrzymuje przyjazne dla użytkownika i energooszczędne rozwiązania techniczne dla budynków, przemysłu i infrastruktury. Nasze usługi i rozwiązania stosowane są w budynkach komercyjnych i mieszkalnych oraz nieruchomościach z sektora przemysłowego i publicznego, jak również w procesach zapewniających ciągłość działania, bezpieczeństwo, zdrowe i przyjemne otoczenie, optymalną wydajność i zarządzanie kosztami. Naszym celem jest stać się wiodącym europejskim dostawcą zaawansowanych i trwałych rozwiązań cyklu życia budynków i przemysłu. Nasze atuty, to doświadczenie technologiczne i kompleksowe usługi, obejmujące wszystkie dziedziny techniczne przez cały cykl życia nieruchomości i zakładów przemysłowych. Nasze przychody w 2015 roku wyniosły około 2,4 mld EUR. Caverion posiada ponad 15.000 pracowników w 12 krajach Europy Wschodniej, Środkowej i Północnej. Akcje Caverion są notowane na Nasdaq w Helsinkach.

    Aktualnie do naszej Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • prace związane z utrzymaniem w ruchu urządzeń i instalacji elektrycznych i innych
    • diagnozowanie usterek i usuwanie problemów technicznych
    • zgłaszanie przełożonemu wszelkich informacji o zauważonych nieprawidłowościach, awariach i usterkach
    Wymagania:
    • wykształcenie zawodowe techniczne
    • mile widziane doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektu
    • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1,2,3 E oraz Gr1 D - mile widziane
    • prawo jazdy kat.B
    • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
    Oferujemy:
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Oferta powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi  kandydatami.