Oferta pracy

Staffing Consultant (Georgia)

EWL S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy (sprawdzanie poprawności dokumentów, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, przygotowywanie dokumentów wizowych).

  • Rozwijanie sieci partnerów rekrutacyjnych oraz współpraca z partnerami z Gruzji.

  • Odpowiedzialność za sprawny obieg informacji dotyczących całego procesu rekrutacji pracowników z Gruzji.

  • Opieka nad pracowników z Gruzji pracującymi w EWL.

  • Współpraca z działem legalizacji w zakresie dokumentacji cudzoziemców (zezwolenia, karty pobytu).

  • Podejmowanie działań marketingowych wspierających rekrutację partnerów rekrutacyjnych.

  • Wsparcie operacyjne procesu onboardingu (ustalanie trasy przyjazdu, odbiór z lotniska, nadzorowanie terminów składania dokumentacji prawnej, tłumaczeń itp.).

  • Administrowanie wewnętrznymi systemami służącymi do komunikacji z pracownikami – odpowiadanie na zapytania.

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka gruzińskiego oraz angielskiego lub rosyjskiego.

  • Znajomość języka polskiego – mile widziana.

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w obszarze rekrutacji.

  • Doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej.

  • Dostępność do pracy stacjonarnej z naszego biura w Warszawie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji.

  • Zdolności organizacyjne i skrupulatność.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów w ramach linii Overseas.

  • Aktywny udział w wyjątkowym projekcie, który zrewolucjonizuje europejski rynek pracy.

  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy.

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko.

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę kafeteryjną.

  • Budżet szkoleniowy i dofinansowanie do zajęć języka angielskiego.

  • Środowisko pracy oparte na wartościach i otwartości na różnorodność – nasz zespół to ponad 560 osób z różnych krajów (ponad 40% spoza Polski).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

EWL S.A

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Przewiń do profilu firmy