Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stajenny

Pro Horses Riding Center Kamil Puliński

3 1003 400 brutto / mies.
  • Leszczynowa 17, Wyry
    Wyry, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, praca zmianowa, dni świąteczne dodatkowo płatne
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Leszczynowa 17

Wyry

Twój zakres obowiązków

Czyszczenie i ścielenie boksów, wypuszczanie koni na wybieg, sprzątanie stajni, karmienie zwierząt, dbanie o obiekt, prace naprawcze.

Nasze wymagania

Z uwagi na fizyczny charakter pracy preferowany mężczyzna

To oferujemy

Stabline zatrudnienie na dłuższy okres

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

Ośrodek jeździecki zajmuje się profesjonalnym treningiem koni i jeźdźców.