Stanowisko ds. kadrowo-płacowych

ZUS Sosnowiec

  • Partyzantów 1, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Partyzantów 1

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

Zapewnia obsługę kadrową i płacową pracowników jednostki organizacyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz obsługę innych osób fizycznych zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze kadrowo-płacowym

  • znajomość przepisów kodeksu pracy

  • znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych

  • znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • orientacja na jakość i cel

  • umiejętność podejmowanie decyzji oraz rozwiązywania problemów

  • umiejętność współpracy i komunikacji

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo)

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w stosowaniu prawa pracy lub minimum 2 lata pracy związanej z prowadzeniem obsługi kadrowo-płacowej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • jasny i przejrzysty system wynagradzania, w tym premia kwartalna i roczna,

  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczynania pracy między godziną 6.00 a 8.00),

  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów,

  • bogaty pakiet benefitów (karty sportowe, dofinansowanie urlopu, nauki i kultury), świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • atrakcyjne pakiety opieki zdrowotnej oraz ubezpieczeń na życie w PZU,

  • pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową,

  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy oraz pracę w zgranym zespole,

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 87-letniej tradycji.

Wyposażenie stanowiska pracy:

- sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,

- budynek 4 piętrowy z windą,

- stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 3 piętrze,

- przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,

- drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,

- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Wymagane dokumenty:

- CV, list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega,

- skan dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Dodatkowe informacje:

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu,

- skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,

- oferty niekompletne lub przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Przewiń do profilu firmy