Oferta pracy

Starsza Księgowa ds. podatków (Senior Tax Accountant)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

15 00018 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Nasz klient to międzynarodowy lider z sektora nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem działalności i procesów w obszarze podatkowym poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kierownika ds. podatków.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i kalkulacja podatku CIT, JPK, deklaracji podatku od nieruchomości,
  • Weryfikacja rejestrów VAT,
  • Sporządzanie raportów do NBP i GUS,
  • Analiza transakcji pod kątem podatku u źródła,
  • Uzgadnianie kont podatkowych i analiza sald,
  • Udział w raportowaniu grupowym pod kątem informacji podatkowych,
  • Współpraca i nadzorowanie 2-3 osobowego zespołu podatkowego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy z podobnym zakresem obowiązków,
  • Bardzo dobra znajomość polskich przepisów podatkowych i księgowych,
  • Znajomość języka angielskiego min. B2,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze firm z branży nieruchomości/ deweloperskiej/ budowlanej,
  • Wykształcenia kierunkowego w obszarze finansów/ księgowości/ podatków.Zmi.

Oferta pracodawcy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni adekwatne do kompetencji i doświadczenia,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym prywatna opieka medyczna, karta multisport,
  • Ciekawe obowiązki pozwalające na ciągły rozwój zawodowy w obszarze finansów, podatków, księgowości, zarządzania, biznesu,
  • Wsparcie kompetentnego zespołu profesjonalistów, wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Nowoczesne biuro i infrastruktura sprzyjająca komfortowej pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne