Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starsza księgowa

Stilo Energy S.A.O firmie

Stilo Energy S.A.

Budynek Działu Gospodarczego Wirtualna Polska

Gdańsk

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii. W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych w programie Sage Symfonia FK;
  • Przygotowywanie przelewów bankowych;
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami;
  • Weryfikacja poprawności dokumentów magazynowych;
  • Udział w zamknięciu miesiąca;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe;
  • Znajomość zagadnień z zakresu księgowości;
  • Znajomość przepisów prawa;
  • Znajomość programu Sage Symfonia FK;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • Zdolność szybkiego uczenia się i chęć do pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Staranność i terminowość w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet Multisport.

Ogłoszenie archiwalne