Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starsza Księgowa - pełna księgowość

TAXLY.PL sp. z o.o.O firmie

4 000‐4 500 zł brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy internetowym biurem rachunkowym, posiadającym swój własny dział księgowości oraz obsługujący swoich klientów w pełni online. Naszymi klientami są głównie firmy z sektora IT. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • obsługa klientów - spółek kapitałowych z sektora mikro
  • księgowanie dokumentów sprzedażowych i zakupowych oraz wyciągów bankowych
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • kontrola nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja
  • kontakt z klientem online za pomocą aplikacji internetowej Taxly

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie ekonomiczne lub w zakresie rachunkowości
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw rachunkowości oraz przepisów VAT i CIT
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • mile widziana biegłość w komunikacji internetowej (odpowiadanie na wiadomości klientów, e-maile itp.)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do 4 500 PLN brutto
  • zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę)
  • opiekę i wsparcie doświadczonego pracownika
  • możliwość pracy zdalnej w wybrane dni

Więcej o nas: www.taxly.pl

Ogłoszenie archiwalne