Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starsza Księgowa/Senior Accountant

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdania finansowego spółki zgodnie z UoR;

  • Weryfikacja faktur pod względem rachunkowym i księgowanie w systemie faktur zakupowych (kraj, WNT, IU);

  • Sporządzenie JPK_V7M;

  • Księgowanie środków trwałych;

  • Współpraca przy zamknięciu miesiąca;

  • Przygotowywanie zestawień i raportów dla celów sprawozdawczości statutowej i grupowej;

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie międzynarodowej;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie ekonomiczne, finansowe, rachunkowe;

  • Znajomość tematyki podatku u źródła, ustawy o VAT, ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, na poziomie co najmniej B2;

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging;

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów);

  • Elastyczność w zakresie organizacji pracy: możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-9:00, opcja pracy częściowo w formie Home Office;

  • Premia roczna, premie specjalne, za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji;

  • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe);

  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach;

  • Pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny;

  • Karta Multisport;

  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowa polisa związana z COVID;

  • Darmowa kawa, soki, przekąski;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Firma MMP Neupack Polska to lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych.

Przewiń do profilu firmy