Oferta pracy

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

arvato PolskaO firmie

  • Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Kim jesteśmy?

Arvato Supply Chain Solutions to innowacyjny, wiodący dostawca w zakresie usług logistycznych dla e-commerce, sieci handlowych oraz healthcare. W Polsce posiadamy 15 centrów dystrybucyjnych, usytuowanych wokół aglomeracji Warszawy, Łodzi i Poznania. Współpracujemy zarówno ze światowymi brandami, jak i z polskimi markami. Branże w których się specjalizujemy to: fashion, beauty, high-tech oraz healthcare. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy nowej osoby do naszego Działu Księgowości!

Twoje zadania:

  • Analiza kont bilansowych i wynikowych,
  • Kontrola dokumentów księgowych,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • Rozliczanie transakcji walutowych (m.in. wycena, różnice kursowe),
  • Kontrola i udział w rozliczaniu podróży służbowych,
  • Sporządzanie i wysyłanie raportów do GUS, NBP, US,
  • Sporządzanie deklaracji PFRON,
  • Przygotowywanie sprawozdań na potrzeby centrali,
  • Wsparcie w procesie przygotowywania sprawozdania finansowego,
  • Współpraca z działem podatkowym,
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych,
  • Bieżące wsparcie w zakresie sporządzania raportów finansowo-księgowych oraz pozostałych czynności administracyjnych prowadzonych przez dział.

Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i finansów,
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)
  • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dobra znajomość narzędzia MS Excel.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju w stabilnej, uznanej na rynku organizacji,
  • Uczestnictwo w międzynarodowym projekcie wdrożenia systemu SAP,
  • Wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów,
  • Możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji,
  • Wysoką kulturę organizacyjną opartą na szczerej komunikacji i współpracy,
  • Otwartość na inicjatywy i potrzeby.

Ogłoszenie archiwalne