Oferta pracy

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Majorel PolskaO firmie

  • Roosevelta 18, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Majorel Polska

Roosevelta 18

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca – przygotowanie grupowego sprawozdania finansowego (MSSF)

  • Przygotowywanie statutowego sprawozdania finansowego (zgodnie z UoR i PSR)

  • Współpraca z audytorami, doradcami podatkowymi i Grupą

  • Aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesów

  • Zapewnianie jakości raportowania finansowego poprzez wykonywanie kontroli wewnętrznych (uzgodnienia kont, uzgodnienia wyciągów bankowych)

  • Zapewnienie spójności informacji księgowych – księgowanie dokumentów źródłowych, weryfikacja, synteza i analiza danych.

  • Przygotowywanie i wprowadzanie do zapisów księgowych oraz analiza informacji księgowej

  • Przygotowywanie kalkulacji podatku dochodowego, deklaracji (VAT, CIT, WHT)

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy w księgowości

  • Dobra znajomość zasad rachunkowości oraz MSSF

  • Doświadczenie w raportowaniu zgodnie z MSSF

  • Umiejętność planowania I zarządzania czasem pracy

  • Motywacja do rozwoju i wprowadzania usprawnień procesowych

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Microsoft Office – znajomość Excela na min. średnim poziomie

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim na tematy biznesowe i związane z rachunkowością

To oferujemy

  • Przyjazne, innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy,

  • Możliwości rozwoju – w zakresie pełnej księgowości spółki, wprowadzania usprawnień procesowych, rozumienia działalności biznesowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń dodatkowych do wyboru (np. opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie)

  • Pracę zdalną w zależności rozwoju pandemii