Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starsza Księgowa/Starszy Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest międzynarodową siecią niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych, kadr i płac oraz doradztwa.

    Działając w Polsce od 1999 roku, posiadamy biura w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Radom, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

    EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).

    W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • Wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych;
    • Prowadzenie spraw rachunkowych i bieżącej księgowości dla klientów Spółki;
    • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych;
    • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
    • Przygotowywanie danych do deklaracji i informacji podatkowych;
    • Komunikacja z klientami oraz współpracownikami;

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
    • 3-letnie doświadczenie w księgowości;
    • Umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych;
    • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • dobra organizacja pracy również pod presją czasu;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dokładność, samodzielność oraz skrupulatność;

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie zdobyte w pracy w biurze rachunkowym;
    • Znajomość CDN Optima i/lub Symfonia;
    • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego

    OFERUJEMY:

    • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku;
    • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów i przyjaznej atmosferze;
    • Realne możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń w firmie
      o ugruntowanej pozycji w branży;
    • Możliwość praktycznego wykorzystywania języka obcego;
    • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów;

    Wszystkie osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych osobowych jest EXCO A2A POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-585), ul. Al. Niepodległości 106 (adres do korespondencji: ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 67 p. II, 02-781 Warszawa). Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r., dalej RODO, w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią wyraźnej i dobrowolnej zgody, również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu. Podanie danych innych niż wskazane w art. 22 1  § 1 stawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani wyraźnej zgody.