Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy z językiem angielskim

Elettric 80 Sp. z o.o.O firmie

Elettric 80 Sp. z o.o.

Profesora Michała Życzkowskiego 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym

  • analiza i uzgadnianie sald

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • sporządzanie raportów dla GUS, NBP

  • wystawianie faktur sprzedaży

  • sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne

  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • realizowanie płatności w systemie bankowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Zarządzanie)

  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze księgowości

  • dobra, praktyczna znajomość zasad finansowo - księgowych

  • znajomość przepisów dotyczących podatku dochodowego, VAT

  • znajomość systemu księgowego SAP;

  • mile widziana znajomość systemu Symfonia Środki Trwałe

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w stopniu dobrym

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • mile widziana znajomość języka włoskiego

  • zdolność analitycznego myślenia

  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • doskonalenie umiejętności językowych

  • karta Fitness

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

Elettric80 - światowy lider w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych posiadający w Polsce prężnie rozwijający się oddział z siedzibą w Krakowie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j.angielskim.

Więcej informacji o Elettric80 na www.elettric80.com oraz https://vimeo.com/elettric80