Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starsza Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Miejsce pracy: Warszawa
    Szukamy najlepszego:

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę sportową
    • możliwość ubezpieczenia grupowego
    • bogaty pakiet benefitów (system kafeteryjny)

    Zakres obowiązków:

    • księgowanie faktur zakupowych (krajowych i zagranicznych),
    • wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych,
    • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym,
    • uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,
    • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
    • sporządzanie deklaracji VAT, CIT, AKC, GUS, NBP itp.
    • weryfikacja i kontrola zadań wykonywanych przez młodsze księgowe,
    • udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych,
    • księgowanie i kontrola rezerw kosztowych,
    • rozliczanie wydatków pracowniczych i delegacji

    Oczekujemy:

    • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Starszej Księgowej,
    • wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości,
    • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków,
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
    • sumienność i zaangażowanie w realizację zadań.