Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starsza Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do you like to work with people who care?
    (umowa o pracę na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przyjętymi standardami i wymogami prawa
    • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
    • Odpowiedzialność za procesy zamknięcia miesiąca, kwartału, roku
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych, raportów oraz analiz na potrzeby Spółki
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami, prawnikami i innymi podmiotami
    • Nadzór nad rozliczeniami spółki z kontrahentami
    • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich wdrażanie
    • Optymalizacja procesów księgowych

    Jeśli znasz program księgowy SAP, masz minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w dziale/zespole księgowości najlepiej w firmie handlowej, zwłaszcza międzynarodowej, masz praktyczną znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, znasz MS Excel na poziomie min. średniozaawansowanym, jesteś sumienny, dokładny, komunikatywny, nastawiony na rozwiązywanie problemów, dbasz o aktualność swoich kwalifikacji i komunikujesz się w języku angielskim prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”