Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starsza/y Księgowa/y ds. Księgowości Głównej Międzynarodowej

Lorenz Services sp. z o.o.O firmie

  • Sady (pow. poznański)

    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie księgowości spółki zagranicznej (pełna księgowość główna, za wyjątkiem naliczania płac i podatków osobowych)

  • zajmowanie się rozliczeniami podatku VAT, w tym składanie deklaracji do zagranicznych urzędów skarbowych oraz przygotowywanie przelewów podatkowych w systemie bankowym

  • sporządzanie sprawozdań statystycznych i raportów koncernowych

  • bieżące analizowanie, kontrolowanie i uzgadnianie kont księgi głównej

  • wspieranie, a w przyszłości również tworzenie zespołów projektowych

  • współpracowanie z działami należności i zobowiązań

  • udział w przejmowaniu księgowości kolejnych spółek z naszej grupy kapitałowej

Nasze wymagania

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub biurze rachunkowym, najlepiej w środowisku międzynarodowym

  • znasz bardzo dobrze język angielski

  • znasz podstawy języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym rozumienie korespondencji

  • wykonujesz zadania w sposób dokładny i systematyczny

  • posiadasz wysoki poziom motywacji i angażujesz się w swoje zadania

  • potrafisz samodzielnie organizować czas pracy

  • lubisz pracę nie tylko z liczbami, ale również z ciekawymi ludźmi

  • system ERP nie jest Ci obcy (mile widziana znajomość SAP)

To oferujemy

  • duże możliwości rozwoju językowego i merytorycznego

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • zintegrowany ze stanowiskiem system szkoleń (szkolenia merytoryczne i językowe)

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (możliwość rozpoczynania pracy w przedziale 6:45 - 9:00)

  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym (15 minut z Ogrodów)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Lorenz Services sp. z o.o.

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy