Starsza/y Księgowa/y ds. Księgowości Głównej Międzynarodowej z j.niemieckim

Lorenz Services sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami w gospodarce materiałowej i kontrola księgowań w tym obszarze

  • sporządzanie deklaracji INTRASTAT

  • księgowania w obszarze księgi głównej w procesach zamknięcia miesiąca i roku

  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby klienta

  • zastępowanie team leadera w pozostałych procesach

  • udział w projektach usprawniających procesy księgowe w SAP S/4 Hana

Nasze wymagania

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości, w tym na podobnym stanowisku

  • znasz przepisy rachunkowo-podatkowe

  • znasz bardzo dobrze język niemiecki (poziom B2/C1), a angielski nie jest Ci obcy (poziom B1/B2)

  • posiadasz wiedzę z zakresu gospodarki materiałowej i handlu zagranicznego (mile widziane)

  • znasz dobrze pakiet MS Office (szczególnie Excel)

  • znajomość SAP będzie ważnym atutem

  • posiadasz wysokie umiejętności analityczne

  • potrafisz samodzielnie podejmować decyzje oraz cechuje Cię samodzielność w realizacji zadań

To oferujemy

  • miejsce pracy: Sady k. Poznania (możliwość częściowej pracy zdalnej)

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • duże możliwości rozwoju językowego i merytorycznego

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze, sprzyjającej rozwojowi osobistemu

  • zintegrowany ze stanowiskiem system szkoleń (szkolenia merytoryczne i językowe)

  • dofinansowane kursy języków obcych

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (możliwość rozpoczynania pracy w przedziale 6:45 - 9:00)

  • dla chętnych - zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym (15 minut z Ogrodów)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy