Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starsza/y Księgowa/y

Schaeffler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Główną Księgową w zakresie prowadzenia księgowości jednej ze spółek Schaeffler w Polsce w tym przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych, rocznych raportów na potrzeby Grupy Schaeffler,

  • przygotowywanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych,

  • raportowanie do NBP, urzędu statystycznego itp.,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • bieżące księgowania w wybranych obszarach,

  • współpraca z innymi działami, wsparcie w sporządzaniu i analizie danych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości,

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości ( mile widziana znajomość IFRS ),

  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego,

  • znajomość MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację (zagadnienia księgowe),

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie handlowej działającej w otoczeniu międzynarodowym ( doświadczenie na samodzielnym stanowisku ),

  • zdolności analityczne, rzetelność i sumienność.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony na atrakcyjnych warunkach finansowych,

  • stabilność pracy w międzynarodowym koncernie,

  • opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie NNW,

  • życzliwą atmosferę.

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Schaeffler -połączenie fascynacji międzynarodową technologią koncernu z kulturą rodzinnego przedsiębiorstwa.

Jako partner wszystkich znaczących producentów samochodów, a także wielu klientów z branży przemysłowej oferujemy Państwu wiele możliwości osobistego rozwoju.

Dla naszej polskiej spółki z siedzibą Warszawie poszukujemy Pana/Pani do wzmocnienia naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Informacje na temat naszego rozumienia zasad zarządzania można znaleźć tutaj: schaeffler.com/leadership.

Cieszymy się, że będziemy mogli Pana/Panią poznać.